Zveme Vás do restaurace U dvou kocourů v Harrachově

Zveme Vás k návštěvě do naší útulné nekuřácké restaurace, kde na Vás čeká milá obsluha. Vybrat si můžete ze široké nabídky alkoholických i nealkoholických nápojů a připravena je pro Vás kvalitní krkonošská kuchyně.

Eliška a Martin Tvarůžkovi


Vítáme Vás v restauraci U dvou kocourů

Naše restaurace se nachází v centru lyžařského střediska Harrachov. Jedná se o stylovou, krkonošskou restauraci s letní terasou.

Restaurace je zařízena v klasickém selském stylu. Dominantou jsou kachlová kamna, která hlavně v zimních měsících navozuje nezapomenutelnou atmosféru klidu a pohody. Dekoraci interiéru restaurace tvoří dobové předměty z časů našich předků, které jsou vzpomínkou na jejich zručnost a dovednost.

Na jídelní lístek jsme zařadili převážně jídla ze surovin, která pocházejí z krkonošského regionu a částečně vycházejí i z historie hor (brambory, zelí, houby, luštěniny, sušené ovoce, česnek, bylinky, zvěřina, ryby).

Naše nabídka je tvořena stálým jídelním lístkem, která je doplňována denní nabídkou, víkendovými a tématickými akcemi.

Restaurace je nekuřácká, s kapacitou 55 míst a bezbariérovým přístupem.Poetický večer v Harrachově

14. 10. 2017 16:00 - 22:00

Interiér restaurace

Padá podzim na Krkonoše, takže jako vždy na přelomu letní a zimní sezóny, provedeme v útulné hospůdce U dvou kocourů takový mallý Poetický večer se zpěvy a tanci... Hrát budeme my, tančit Vy a zpívat třeba všichni. Takže všichni harrachovští i přespolní, přijďte posedět, pojíst excelentní krkonošskou kuchyni a pobavit se dosytosti. Těšíme se!

Přijďte pobejt!


Kontakty

@

Martin Tvarůžek
Restaurace U dvou kocourů
Nový Svět 134
512 46 Harrachov
Mob. +420 602 458 984

Máte-li nějaké doplňující dotazy nebo chcete-li se o našich službách dozvědět více, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře nebo emailem.

Email: tvaroh@centrum.cz